Klubbat för:
850 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KARMSTOLAR ETT PAR, SYBORD, karl-johanstil, 1900-tal, björkfaner med svärtade detaljer, sybord höjd ca 74, 59 x 40 cm
Repor, märken, slitage
656722
2019-06-30
Gör en kostnadsfri värdering här