Klubbat för:
850 SEK
Schätzwert
1 000 SEK
Beschreibung
KARMSTOLAR ETT PAR, SYBORD, karl-johanstil, 1900-tal, björkfaner med svärtade detaljer, sybord höjd ca 74, 59 x 40 cm
Zustandsbeschreibung
Repor, märken, slitage
656722
2019-06-30
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner