Karmstolar ett par samt sybord Karl-Johanstil

Klubbat för:

850 SEK

Schätzwert

1 000 SEK

Beschreibung

KARMSTOLAR ETT PAR, SYBORD, karl-johanstil, 1900-tal, björkfaner med svärtade detaljer, sybord höjd ca 74, 59 x 40 cm

Zustandsbeschreibung

Repor, märken, slitage

656722

2019-06-30