Matbord Italien 1960-tal

Matbord Italien 1960-tal
Matbord Italien 1960-tal
Matbord Italien 1960-tal
Matbord Italien 1960-tal
Matbord Italien 1960-tal
Matbord Italien 1960-tal
Matbord Italien 1960-tal
Matbord Italien 1960-tal

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MATBORD, sannolikt Italien, 1960-tal, rektangulär skiva av glas, underrede i mässing och förkromat stål, höjd ca 73 cm, längd ca 195, bredd ca 100 cm

Skivan med nagg i ena hörnet

656723

2019-06-26