Josef Frank serveringsvagn

Josef Frank serveringsvagn
Josef Frank serveringsvagn
Josef Frank serveringsvagn
Josef Frank serveringsvagn
Josef Frank serveringsvagn
Josef Frank serveringsvagn
Josef Frank serveringsvagn
Josef Frank serveringsvagn
Josef Frank serveringsvagn
Josef Frank serveringsvagn

Klubbat för:

4 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

JOSEF FRANK, serveringsvagn, Firma Svenskt Tenn, modellnummer 756, fanerad med valnöt, fotavslut i mässing, hjul i gummi, höjd ca 66, 89x80 cm (skivan i utfällt läge)

Blekt, slitage

656728

2019-06-23