Skulptur gondoljär

Skulptur gondoljär
Skulptur gondoljär
Skulptur gondoljär
Skulptur gondoljär
Skulptur gondoljär
Skulptur gondoljär
Skulptur gondoljär
Skulptur gondoljär
Skulptur gondoljär
Skulptur gondoljär

Såld för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GONDOLJÄR, Italien, sannolikt Venedig omkring 1900, skulpterat, förgyllt och polykromt bemålat lövträ, höjd 35,5 cm

PROVENIENS: Stopalo

Smärre skador och lagningar, paddel saknas

656733

2019-09-15