Skulptur Alfred Ohlson

Skulptur Alfred Ohlson
Skulptur Alfred Ohlson
Skulptur Alfred Ohlson
Skulptur Alfred Ohlson
Skulptur Alfred Ohlson
Skulptur Alfred Ohlson
Skulptur Alfred Ohlson
Skulptur Alfred Ohlson

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ALFRED OHLSON (1868-1940): Fiskargubbe i snipa, signerad och daterad Alfred Ohlson 1909, brons, monterad på träsockel, höjd 20 cm

PROVENIENS: Stopalo

656734

2019-09-15