Bordsdekoration 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSDEKORATION, 1800-talets andra hälft, otydligt stämplad, naturalistisk form med jockey under träd, nysilver, höjd 41,5 cm

PROVENIENS: Stopalo

Smärre slitage

656737

2019-09-15