Klubbat för:
4 000 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
BORDSDEKORATION, 1800-talets andra hälft, otydligt stämplad, naturalistisk form med jockey under träd, nysilver, höjd 41,5 cm
PROVENIENS: Stopalo
Zustandsbeschreibung
Smärre slitage
656737
2019-09-15
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner