Bordsdekoration 1800-talets andra hälft

Såld för:

4 600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSDEKORATION, 1800-talets andra hälft, stämplad A.G. Dufva ALPACCA, naturalistisk form med hjort under palmträd, nysilver, höjd 57 cm

PROVENIENS: Stopalo

Smärre slitage

656739

2019-09-15