Klubbat för:
7 600 SEK
Utropspris
5 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (17/1800-tal): Puttis med get, olja på duk, tondo 73 x 73 cm
PROVENIENS: Stopalo
Lagning, retuscher
656740
2019-09-15
Gör en kostnadsfri värdering här