Oidentifierad konstnär oljemålning

Såld för:

7 600 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (17/1800-tal): Puttis med get, olja på duk, tondo 73 x 73 cm

PROVENIENS: Stopalo

Lagning, retuscher

656740

2019-09-15