Maria Giovanna Clementi, hennes art, 1700-tal

Såld för:

25 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

MARIA GIOVANNA CLEMENTI, hennes art (1700-tal): Flicka med papegoja, olja på duk, 103,5 x 80 cm

PROVENIENS: Stopalo

Skador, lagningar, retuscher

656741

2019-09-15