Fåtöljer Louis XV-stil

Fåtöljer Louis XV-stil
Fåtöljer Louis XV-stil
Fåtöljer Louis XV-stil
Fåtöljer Louis XV-stil
Fåtöljer Louis XV-stil
Fåtöljer Louis XV-stil
Fåtöljer Louis XV-stil
Fåtöljer Louis XV-stil
Fåtöljer Louis XV-stil
Fåtöljer Louis XV-stil
Fåtöljer Louis XV-stil
Fåtöljer Louis XV-stil
Fåtöljer Louis XV-stil
Fåtöljer Louis XV-stil
Fåtöljer Louis XV-stil
Fåtöljer Louis XV-stil
Fåtöljer Louis XV-stil
Fåtöljer Louis XV-stil

Såld för:

21 000 SEK

Utropspris

12 000 SEK

FÅTÖLJER, ett par, Louis XV-stil, 1800-talets andra hälft, fristående, träskuren dekor, förgyllda, lös stoppad sits och rygg, ymnig dekor av akantus, rocailler och voluter, sitthöjd 43 cm

PROVENIENS: Stopalo

656743

2019-09-15