Svante Albert Blombergsson oljemålning

Klubbat för:

10 000 SEK

Arviointi

12 000 SEK

Kuvaus

SVANTE ALBERT BLOMBERGSSON (1810-1875), Vinterlandskap med skidåkare, signerad och daterad SA Blombergsson 1848, olja på duk, 30x43 cm

Kuntoraportti

Färgbortfall

656760

Päivämäärä:

2019-06-23