Svante Albert Blombergsson oljemålning
Klubbat för:
10 000 SEK
Arviointi
12 000 SEK
Kuvaus
SVANTE ALBERT BLOMBERGSSON (1810-1875), Vinterlandskap med skidåkare, signerad och daterad SA Blombergsson 1848, olja på duk, 30x43 cm
Kuntoraportti
Färgbortfall
656760
Päivämäärä:
2019-06-23