Skulptur 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

35 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

SKULPTUR, 1800-talets andra hälft, husar lutad mot sin bössa, carraramarmor, höjd 132,5 cm

PROVENIENS: Stopalo

Slitage, ställvisa skador och lagningar, plym kompletterad

656771

2019-09-15