Byrå gustaviansk

Byrå gustaviansk
Byrå gustaviansk
Byrå gustaviansk
Byrå gustaviansk
Byrå gustaviansk
Byrå gustaviansk
Byrå gustaviansk
Byrå gustaviansk
Byrå gustaviansk
Byrå gustaviansk
Byrå gustaviansk
Byrå gustaviansk
Byrå gustaviansk
Byrå gustaviansk
Byrå gustaviansk
Byrå gustaviansk
Byrå gustaviansk
Byrå gustaviansk
Byrå gustaviansk
Byrå gustaviansk

Såld för:

15 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

BYRÅ, gustaviansk, fanerad med alrot och körsbär, beslag av mässing, inläggningar av friser och fält, draghandtag och nyckelskyltar med bandrosetter, snedställda hörn, avsmalnande ben, höjd 82, 110 x 54 cm

PROVENIENS: Stopalo

Ställvisa skador och lagningar, låsen 1800-tal

656779

2019-09-15