Klubbat för:
1 900 SEK
2 000 SEK
SPEGEL, s k solspegel, 1900-tal, konvext spegelglas, radierande strålar, skuren i trä, bronserad, diameter ca 76 cm
Sliatge och smärre skador
656780
2019-06-25