Skulptur Rolf Kjellberg

Skulptur Rolf Kjellberg
Skulptur Rolf Kjellberg
Skulptur Rolf Kjellberg
Skulptur Rolf Kjellberg
Skulptur Rolf Kjellberg
Skulptur Rolf Kjellberg
Skulptur Rolf Kjellberg
Skulptur Rolf Kjellberg

Såld för:

18 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ROLF KJELLBERG (1901-1989): Spjutkastare, signerad och daterad R G. Kjellberg. 1936, patinerad brons, gjutarmärkt Sthlms Konstgjuteri, höjd 48 cm

PROVENIENS: Stopalo

656787

2019-09-15