Armlänsstolar senempire

Armlänsstolar senempire
Armlänsstolar senempire
Armlänsstolar senempire
Armlänsstolar senempire
Armlänsstolar senempire
Armlänsstolar senempire
Armlänsstolar senempire
Armlänsstolar senempire
Armlänsstolar senempire
Armlänsstolar senempire
Armlänsstolar senempire
Armlänsstolar senempire

Såld för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ARMLÄNSTOLAR, ett par, senempire, Baltikum/Ryssland, fanerad och massiv mahogny, träskuren dekor, peltaformad ryggbricka, dekor av växtornamentik, sitthöjd 46 cm

PROVENIENS: Stopalo

Enstaka lagningar

656797

2019-09-15