Royal Copenhagen servisdelar Musselmalet
Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
ROYAL COPENHAGEN, 24 dlr, servis, "Musselmalet", bestående av: 6 koppar nr 528, 6 fat nr 526/528, 4 koppar nr 719, 6 fat nr 719, kanna nr 1025, kanna nr 482
1 fat nr 526/528 med nagg
Lock till kanna 482 med skador
Beläggningar förekommer på enstaka koppar
656807
2019-06-30