Royal Copenhagen servisdelar Musselmalet

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ROYAL COPENHAGEN, 24 dlr, servis, "Musselmalet", bestående av: 6 koppar nr 528, 6 fat nr 526/528, 4 koppar nr 719, 6 fat nr 719, kanna nr 1025, kanna nr 482

1 fat nr 526/528 med nagg
Lock till kanna 482 med skador
Beläggningar förekommer på enstaka koppar

656807

2019-06-30