Appliquer Napoleon III

Appliquer Napoleon III
Appliquer Napoleon III
Appliquer Napoleon III
Appliquer Napoleon III
Appliquer Napoleon III
Appliquer Napoleon III
Appliquer Napoleon III
Appliquer Napoleon III

Såld för:

6 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

APPLIQUER, ett par, Napoleon III, för två ljus, förgylld brons, dekor med rosett, flamma, tofsar, ljusarmar iform av roskvistar, höjd 67 cm

PROVENIENS: Stopalo

Ena borrad för el

656809

2019-09-15