Georges Laporte

Georges Laporte
Georges Laporte
Georges Laporte
Georges Laporte
Georges Laporte
Georges Laporte

Klubbat för:

1 700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GEORGES LAPORTE (Frankrike, 1926-2000): Natursceneri med hus, signerad G Laporte, olja på duk, ca 38x47 cm

Krackelyrer, slitage.

656815

2019-06-23