Armlänstol Ryssland
Klubbat för:
7 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
ARMLÄNSTOL, senempire, Ryssland, fanerad och massiv mahogny, träskuren dekor växtornamentik, volutformade armlän, sitthöjd 47 cm
PROVENIENS: Stopalo
Kompletterade fotavslut, enstaka fanérkomplettering
656821
2019-09-15