Armlänstol Ryssland

Armlänstol Ryssland
Armlänstol Ryssland
Armlänstol Ryssland
Armlänstol Ryssland
Armlänstol Ryssland
Armlänstol Ryssland
Armlänstol Ryssland
Armlänstol Ryssland
Armlänstol Ryssland
Armlänstol Ryssland

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

ARMLÄNSTOL, senempire, Ryssland, fanerad och massiv mahogny, träskuren dekor växtornamentik, volutformade armlän, sitthöjd 47 cm

PROVENIENS: Stopalo

Kompletterade fotavslut, enstaka fanérkomplettering

656821

2019-09-15