Byrå

Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå
Byrå

Klubbat för:

800 SEK

1 500 SEK

BYRÅ, 1900-talets första hälft, Louis XV-stil, 2 lådor, beslag i mässing, fanérad med bl.a. valnöt, skiva i sten, höjd ca 84, 78x36 cm, nyckel finns

Fanerbortfall, slitage

656822

2019-06-25