Klubbat för:
800 SEK
1 500 SEK
BYRÅ, 1900-talets första hälft, Louis XV-stil, 2 lådor, beslag i mässing, fanérad med bl.a. valnöt, skiva i sten, höjd ca 84, 78x36 cm, nyckel finns
Fanerbortfall, slitage
656822
2019-06-25