Skulptur Paris av Troja

Skulptur Paris av Troja
Skulptur Paris av Troja
Skulptur Paris av Troja
Skulptur Paris av Troja
Skulptur Paris av Troja
Skulptur Paris av Troja
Skulptur Paris av Troja
Skulptur Paris av Troja

Klubbat för:

7 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKULPTUR, 1900-talets första hälft, föreställande prins Paris av Troja, patinerad brons, monterad på svart marmorsockel, höjd 52 cm

PROVENIENS: Stopalo

656827

2019-09-15