Skulptur 1900-tal
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SKULPTUR, 1900-tal, verkstadsarbetare, patinerad brons, mässing och glas, monterad med belysning, höjd 50,5 cm
PROVENIENS: Stopalo
Smärre slitage, tång med defekt, omarbetad för belysning
656830
2019-09-15