Skulptur 1900-tal

Skulptur 1900-tal
Skulptur 1900-tal
Skulptur 1900-tal
Skulptur 1900-tal
Skulptur 1900-tal
Skulptur 1900-tal
Skulptur 1900-tal
Skulptur 1900-tal
Skulptur 1900-tal
Skulptur 1900-tal
Skulptur 1900-tal
Skulptur 1900-tal

Såld för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKULPTUR, 1900-tal, verkstadsarbetare, patinerad brons, mässing och glas, monterad med belysning, höjd 50,5 cm

PROVENIENS: Stopalo

Smärre slitage, tång med defekt, omarbetad för belysning

656830

2019-09-15