Skrin 1900-talets början

Skrin 1900-talets början
Skrin 1900-talets början
Skrin 1900-talets början
Skrin 1900-talets början
Skrin 1900-talets början
Skrin 1900-talets början
Skrin 1900-talets början
Skrin 1900-talets början
Skrin 1900-talets början
Skrin 1900-talets början
Skrin 1900-talets början
Skrin 1900-talets början

Såld för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKRIN, 1900-talets början, mässing, förtennad insida, locket med monogram OS, höjd 13, 47,5 x 33 cm

PROVENIENS: Stopalo

656844

2019-09-15