Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SPEGEL, KONSOLBORD, 1900-talets andra hälft, förgyllda, dekor i pastellage, bordet med stenskivor, spegelns mått ca 123x73, höjd ca 65, 60x27 cm
Ej tillhörande, brukslitage
656845
2019-07-01
Gör en kostnadsfri värdering här