Spegel konsolbord förgyllda

Spegel konsolbord förgyllda
Spegel konsolbord förgyllda
Spegel konsolbord förgyllda
Spegel konsolbord förgyllda
Spegel konsolbord förgyllda
Spegel konsolbord förgyllda

Klubbat för:

1 100 SEK

1 500 SEK

SPEGEL, KONSOLBORD, 1900-talets andra hälft, förgyllda, dekor i pastellage, bordet med stenskivor, spegelns mått ca 123x73, höjd ca 65, 60x27 cm

Ej tillhörande, brukslitage

656845

2019-07-01