Modebilder
Klubbat för:
700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
BOK SAMT GRAFISKA BLAD, "L´Historie du Costume Feminin de l´an 1037 à l´an 1870", mått 38x28 cm samt lösa kolorerade blad ur bla "Journal des Demoiselles", bladmått 2516 - 36x25 cm
Slitage med kantskador och fläckar, ej fullt genomgånget
656858
2019-06-28