Modebilder

Modebilder
Modebilder
Modebilder
Modebilder
Modebilder
Modebilder
Modebilder
Modebilder
Modebilder
Modebilder

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BOK SAMT GRAFISKA BLAD, "L´Historie du Costume Feminin de l´an 1037 à l´an 1870", mått 38x28 cm samt lösa kolorerade blad ur bla "Journal des Demoiselles", bladmått 2516 - 36x25 cm

Slitage med kantskador och fläckar, ej fullt genomgånget

656858

2019-06-28