Emile Zoir oljemålning

Emile Zoir oljemålning
Emile Zoir oljemålning
Emile Zoir oljemålning
Emile Zoir oljemålning
Emile Zoir oljemålning
Emile Zoir oljemålning

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

EMILE ZOIR (1861-1936): Kustbild, signerad och daterad Emile Zoir 1918, olja på duk, ca 67x84 cm

Dubblerad

656860

2019-07-01