Etsningar 2 st 1800-tal
2019-06-23
656871
| Klubbat belopp | 450 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
ETSNINGAR, 2 st, 1800-tal, arkitektoniska studier, Italien, "Veduta del Tempio della Fortuna" samt "Amphitheatri", bladmått ca. 53x78, samt 52x60 cm, oramade.
Slitage, skador, fläckar, revor.