Etsningar 2 st 1800-tal

Etsningar 2 st 1800-tal
Etsningar 2 st 1800-tal
Etsningar 2 st 1800-tal
Etsningar 2 st 1800-tal

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ETSNINGAR, 2 st, 1800-tal, arkitektoniska studier, Italien, "Veduta del Tempio della Fortuna" samt "Amphitheatri", bladmått ca. 53x78, samt 52x60 cm, oramade.

Slitage, skador, fläckar, revor.

656871

2019-06-23