Etsningar 2 st 1800-tal
Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ETSNINGAR, 2 st, 1800-tal, arkitektoniska studier, Italien, "Veduta del Tempio della Fortuna" samt "Amphitheatri", bladmått ca. 53x78, samt 52x60 cm, oramade.
Slitage, skador, fläckar, revor.
656871
2019-06-23