Kattfigurin Emile Gallé

Kattfigurin Emile Gallé
Kattfigurin Emile Gallé
Kattfigurin Emile Gallé
Kattfigurin Emile Gallé
Kattfigurin Emile Gallé
Kattfigurin Emile Gallé
Kattfigurin Emile Gallé
Kattfigurin Emile Gallé
Kattfigurin Emile Gallé
Kattfigurin Emile Gallé
Kattfigurin Emile Gallé
Kattfigurin Emile Gallé

Klubbat för:

3 600 SEK

Utropspris

4 000 SEK

EMILE GALLÉ, katt, fajans, glaserad och bemålad i gult, blått och vitt, ögon i glas, signerad E. Gallé Nancy, höjd ca 35 cm

Lagning på öra och vid basen

656873

2019-06-25