Bordsplateau empire

Bordsplateau empire
Bordsplateau empire
Bordsplateau empire
Bordsplateau empire
Bordsplateau empire
Bordsplateau empire

Klubbat för:

13 500 SEK

Utropspris

10 000 SEK

BORDSPLATEAU, två delar, empire, brännförgylld brons, genombruten dekor av palmetter, silver- respektive kvicksilverfolierat glas, höjd 9, 87 x 62 cm

PROVENIENS: Stopalo

Slitage, ett glas senare

656890

2019-09-15