Bordsplateau empire
Klubbat för:
13 500 SEK
Utropspris
10 000 SEK
BORDSPLATEAU, två delar, empire, brännförgylld brons, genombruten dekor av palmetter, silver- respektive kvicksilverfolierat glas, höjd 9, 87 x 62 cm
PROVENIENS: Stopalo
Slitage, ett glas senare
656890
2019-09-15