Kolonnskåp Karl Johan

Kolonnskåp Karl Johan
Kolonnskåp Karl Johan
Kolonnskåp Karl Johan
Kolonnskåp Karl Johan
Kolonnskåp Karl Johan
Kolonnskåp Karl Johan
Kolonnskåp Karl Johan
Kolonnskåp Karl Johan
Kolonnskåp Karl Johan
Kolonnskåp Karl Johan
Kolonnskåp Karl Johan
Kolonnskåp Karl Johan

Såld för:

37 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

KOLONNSKÅP, Karl Johan, fanerat med mahogny, träskuren dekor med akantusblad, rosetter och palmetter, nyckel medföljer, höjd 147, 74 x 52 cm

PROVENIENS: Stopalo

Smärre fanérskador och dekorkompletteringar, fjäderbelastad låsfunktion defekt

656891

2019-09-15