Eldhundar Louis XV-stil

Eldhundar Louis XV-stil
Eldhundar Louis XV-stil
Eldhundar Louis XV-stil
Eldhundar Louis XV-stil
Eldhundar Louis XV-stil
Eldhundar Louis XV-stil

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

ELDHUNDAR, ett par, Louis XV-stil, 1800-tal, brons, i form av parställda heraldiska lejon med voluter och akantusslingor, 53,5 x 44 cm

PROVENIENS: Stopalo

Slitage

656899

2019-09-15