Roland Svensson
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROLAND SVENSSON (1910-2003): "Löka", signerad och daterad roland S -43, färglitografi, bildmått ca 14x34 cm
Läs mer
656900
2019-08-20