Oidentifierad konstnär oljemålning

Klubbat för:

22 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal): Stilleben med fiskar, fåglar och hare, olja på duk, 71,5 x 166 cm

PROVENIENS: Stopalo

Lagning, retuscher

656902

2019-09-15