Bordsplateau Regency

Bordsplateau Regency
Bordsplateau Regency
Bordsplateau Regency
Bordsplateau Regency
Bordsplateau Regency
Bordsplateau Regency

Klubbat för:

25 000 SEK

Utropspris

5 000 SEK

BORDSPLATEAU, fem delar, Regency, argent haché, konturerad form, volutformade fötter, silverfolierade glas, höjd 6, 183 x 47 cm

PROVENIENS: Stopalo

Slitage, skador, kompletteringar

656904

2019-09-15