Klubbat för:
25 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BORDSPLATEAU, fem delar, Regency, argent haché, konturerad form, volutformade fötter, silverfolierade glas, höjd 6, 183 x 47 cm
PROVENIENS: Stopalo
Slitage, skador, kompletteringar
656904
2019-09-15
Gör en kostnadsfri värdering här