Jultallrikar Björn Wiinblad Rosenthal

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BJÖRN WIINBLAD, jultallrikar, 15+6 st, Rosenthal, 1900-talets andra hälft, 1970-tal, diameter ca 15-29 cm

Dubbletter förekommer

656906

2019-06-30