Salongsbord senempire
Klubbat för:
28 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SALONGSBORD, senempire, fanerat björk, förgyllda beslag i brons och mässing, träskiva med målad malakitimitation, kanten med genombruten vinlövsbård, en låda med fackinredning, fotkryss, nyckel medföljer, höjd 76, 64 x 44 cm
PROVENIENS: Stopalo
Smärre slitage
656909
2019-09-15