Salongsbord senempire

Salongsbord senempire
Salongsbord senempire
Salongsbord senempire
Salongsbord senempire
Salongsbord senempire
Salongsbord senempire
Salongsbord senempire
Salongsbord senempire
Salongsbord senempire
Salongsbord senempire
Salongsbord senempire
Salongsbord senempire

Klubbat för:

28 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SALONGSBORD, senempire, fanerat björk, förgyllda beslag i brons och mässing, träskiva med målad malakitimitation, kanten med genombruten vinlövsbård, en låda med fackinredning, fotkryss, nyckel medföljer, höjd 76, 64 x 44 cm

PROVENIENS: Stopalo

Smärre slitage

656909

2019-09-15