Skulptur Paul Cornet

Skulptur Paul Cornet
Skulptur Paul Cornet
Skulptur Paul Cornet
Skulptur Paul Cornet
Skulptur Paul Cornet
Skulptur Paul Cornet
Skulptur Paul Cornet
Skulptur Paul Cornet
Skulptur Paul Cornet
Skulptur Paul Cornet
Skulptur Paul Cornet
Skulptur Paul Cornet
Skulptur Paul Cornet
Skulptur Paul Cornet

Såld för:

10 500 SEK

Utropspris

12 000 SEK

PAUL CORNET (Frankrike 1892-1977): La Maternité, signerad och numrerad P. Cornet 1/8, mörkpatinerad brons, gjutarmärkt Cire Perdue Valsuani, höjd 87 cm

PROVENIENS: Stopalo

Märkt med personnummer

656916

2019-09-15