Skulptur Ellen Roosval von Hallwyl

Klubbat för:

34 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

ELLEN ROOSVAL VON HALLWYL (1867-1952): Kamp mellan fabeldjur, signerad E.R.v.H., patinerad brons, gjutarmärkt Otto Meyer eftr fud, höjd 32, 69 x 27 cm

PROVENIENS: Stopalo

656925

2019-09-15