Bordslampa 1900-talets första hälft

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

BORDSLAMPA, 1900-talets första hälft, kineserande dekor av man bärande skålfat, brons, samtida skärm i textil, höjd 75 cm

PROVENIENS: Stopalo

Skärmen med skador

656926

2019-09-15