Klubbat för:
2 200 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
BORDSLAMPA, 1900-talets första hälft, kineserande dekor av man bärande skålfat, brons, samtida skärm i textil, höjd 75 cm
PROVENIENS: Stopalo
Zustandsbeschreibung
Skärmen med skador
656926
2019-09-15
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner