Klubbat för:
500 SEK
3 000 SEK
SLAGBORD, 1700-tal, allmoge, furu, höjd ca 73 cm, 106x30,5 cm. Utfällt, tot längd 150 cm.
Slitage och skador, färgfläckar. Åldersrelaterat slitage.
656928
2019-06-30