Slagbord 1700-tal

Slagbord 1700-tal
Slagbord 1700-tal
Slagbord 1700-tal
Slagbord 1700-tal
Slagbord 1700-tal
Slagbord 1700-tal
Slagbord 1700-tal
Slagbord 1700-tal
Slagbord 1700-tal
Slagbord 1700-tal

Klubbat för:

500 SEK

3 000 SEK

SLAGBORD, 1700-tal, allmoge, furu, höjd ca 73 cm, 106x30,5 cm. Utfällt, tot längd 150 cm.

Slitage och skador, färgfläckar. Åldersrelaterat slitage.

656928

2019-06-30