Omega Officer herrarmbandsur
Klubbat för:
3 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
OMEGA, armbandsur, Officer, stål, 1940-tal, manuell, plexiglas, boettnr. 479, serienr. 10181256, verknr. 9404110, cal 26.5T3, diameter 30,5 mm
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, armband med skador
656929
2019-06-23