Omega Officer herrarmbandsur

Omega Officer herrarmbandsur
Omega Officer herrarmbandsur
Omega Officer herrarmbandsur
Omega Officer herrarmbandsur
Omega Officer herrarmbandsur
Omega Officer herrarmbandsur
Omega Officer herrarmbandsur
Omega Officer herrarmbandsur
Omega Officer herrarmbandsur
Omega Officer herrarmbandsur

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OMEGA, armbandsur, Officer, stål, 1940-tal, manuell, plexiglas, boettnr. 479, serienr. 10181256, verknr. 9404110, cal 26.5T3, diameter 30,5 mm

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, armband med skador

656929

2019-06-23