Ställning för fågelbur
Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
STÄLLNING, 1900-tal, för fågelbur, mässing, rektangulär bricka med bågformad ställning på stativ, dekorativt krön i form av bandslinga, justerbart höjdläge, lägsta höjd 178 cm
PROVENIENS: Stopalo
Slitage
656932
2019-09-15