Ställning för fågelbur

Ställning för fågelbur
Ställning för fågelbur
Ställning för fågelbur
Ställning för fågelbur
Ställning för fågelbur
Ställning för fågelbur
Ställning för fågelbur
Ställning för fågelbur
Ställning för fågelbur
Ställning för fågelbur

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

STÄLLNING, 1900-tal, för fågelbur, mässing, rektangulär bricka med bågformad ställning på stativ, dekorativt krön i form av bandslinga, justerbart höjdläge, lägsta höjd 178 cm

PROVENIENS: Stopalo

Slitage

656932

2019-09-15