Slagbord
2019-06-30
656933
| Klubbat belopp | 1 500 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
SLAGBORD, 1800-tal, dubbla slag, enkel grind, furu, höjd ca 74, 49,5x95 cm
Två slag, 56,.5 cm vardera. Total längd 162,5 cm
Skador, slitage. Åldersrelaterat slitage.